SANREMO

SANREMO

SanRemo to dynamicznie rozwijająca się, innowacyjna, włoska marka podnosząca wysoko poprzeczkę niekiedy tradycjonalnej i tendencyjnej konkurencji.

Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wykwalifikowanej kadrze doświadczonych projektantów mało znana marka zyskała w krótkim czasie w pełni uzasadnione zaufanie rzetelnych właścicieli topowych kawiarni w Polsce i na całym świecie oraz szerokiego spektrum kawoszy o wysublimowanych gustach i ekstremalnie wrażliwych kubkach smakowych. Konstruowane od podstaw w oparciu o fundamentalną wiedzę na temat najnowszych rozwiązań technicznych stosowanych w profesjonalnych, high-end’owych ekspresach z segmentu premium i podstawowe prawa królujące w świecie włoskiego espresso, tworzone przez blisko współpracującą grupę ludzi, jako wynik ich obficie owocnej pracy, urządzenia te są najbliższym synonimem absolutnej perfekcji.

Różnorodność profesjonalnych kolbowych maszyn SanRemo rozpoczyna się na urządzeniach zoptymalizowanych pod względem wydajności, jakości espresso oraz wartości nowoczesnego ekspresu a kończy się na w pełni wyposażonych, bezsprzecznie ekskluzywnych pod względem design’u, najwyższej próby sprzętach tylko do wyjątkowych, jak one same wnętrz.

Sanremo potęguje jakość treści poprzez zbalansowanie (będących jej najistotniejszym czynnikiem) umiejętności i doświadczenia w przygotowaniu, zawsze bezwzględnie głębokim smakiem, prostą formą i przyjazną funkcjonalnością. Esencją opisu urządzeń jest słowo PROFESJONALNE.

JAKOŚĆ SANREMO

Profesjonalne produkty SanRemo na etapie projektowania i produkcji podlegają ścisłej kontroli jakości. O wymiernych jej skutkach świadczy bezawaryjność ekspresów. Na etapie dystrybucji i użytkowania dokładamy wszelkich starań aby urządzenie było właściwie obsługiwane. Ponadprzeciętny efekt wysokiej jakości końcowej, uzyskiwany jest dzięki ciągłym inwestycjom w badania i systematyczne wprowadzanie nowych technologi, szkolenia personelu produkcyjnego, dystrybutorów i osób na co dzień obsługujących ekspresy, rozwój linii produkcyjnych oraz w wielu innych segmentów zależnych.
Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie pełne testy przed opuszczeniem fabryki. Badania wytrzymałościowe wskazują na wysoką niezawodność każdej części ekspresu.

SanRemo to urządzenia precyzyjne, niezwykle trwałe i co najważniejsze, wykonane na potrzeby użytku profesjonalnego. Fundamentem sukcesu wszystkich modeli ekspresów Sanremo jest ich niezawodność, innowacyjność oraz wysoka wydajność.

WSPARCIE SANREMO

Specyfika branży pozwala nam do każdego z naszych klientów podejść w sposób indywidualny.
Niewielka rozciągłość terytorialna Polski i znakomita infrastruktura pozwala naszym monterom i instruktorom dotrzeć w każdy jej zakątek.
Naszym najważniejszym celem jest dzielenie się wiedzą z naszymi klientami. Dialog wzbogaca nas w cenne informacje i opinie.